شبکه العربیه یکبار دیگر سکه دوپول سیاه و شرمنده و خجالت زده شد.

همانطور که انتظار می رفت  در جریان بازی فوتبال تراکتورسازی تبریز برابر الشباب عربستان،  تماشاچیان آذربایجانی با در دست داشتن پارچه و پلاکارت هایی با هم میهنان آسیب دیده خود در زمین لرزه  بوشهر ابراز همدردی کردند .و زنده باد ایران گفتند

گفتنی است که پیش از این بازی اقلیتی ور شکسته و ایران ستیز با همیاری سایت ضد ایرانی العربیه تلاش مذبوحانه ای را در فضای مجازی تدارک دیده بودند تا شعارهای  غیر دوستانه و ضد ایرانی  و وحدت شکنانه  داده و در همراهی با امیال و آرزویهای عده ای مستبد و دیکتاتور مانند نظام ضد مردمی ال خلیفه  سرداده  تا عده ای شیخ مفلوک و  عقب مانده در حاشیه خلیج پارس را شاد کنند، اما مردم دلاور و هوشمند آذربایجان مانند همیشه به این خودستیزان نادان نه محکمی گفتند و با کشیدن پرچم  سه رنگ زیبای ایران بر روی دست و بدن خود آب سردی بر پیکر انها ریختند.  راز ماندگاری ما ملت ایران در درازی تاریخ همین همبستگی های قومی و ملیتها بوده است . ایران پیکری است  که تهران قلب آن ، و استانها دیگر بازوان آن هستند.  یا شاسین ایران، یا شاسین آذربایجان .

شبکه العربیه قبلا اعلام کرده بود هواداران تیم تراکتور سازی می خواهند در مسابقه با الشباب سعودی شعار خلیج عربی سر دهند.  این سخن مضحک واقعا خنده دار بود و  الان  مضحکتر نیز شد و شبکه العربیه البته با پر رویی همچنان ان مطلب را بر روی سایت خود نگه داشته است که صدهها کامنت نیز بنفع عربی زیر آن نوشته اند بعضی کامنتها واقعا توهین آمیز است به همه ایرانیان.  همراه با یک عکس تقلبی .

/ 8 نظر / 44 بازدید
اهوازی

خلیج تا ابد عربی

اهوازی

خلیج تا ابد عربی

اهوازی

خلیج تا ابد عربی

اهوازی

خلیج تا ابد عربی

اهوازی

خلیج تا ابد عربی

اهوازی

خلیج تا ابد عربی

اهوازی

خلیج تا ابد عربی

اهوازی

خلیج تا ابد عربی